AKTUÁLNE D2: Pre nález výbušniny môže prísť k uzatvoreniu diaľnice

MIMORIADNA SPRÁVA: Na linke 158 polícia krátko po 14.30 h prijala informáciu, v zmysle ktorej mali pracovníci údržby diaľnice nájsť, počas vykonávania prác za krajnicou, neznámy predmet pripomínajúci výbušninu. NaZahori.sk o tom aktuálne informoval Michal Szeiff, hovorca KR PZ v Bratislave.

Na miesto sa okrem bratislavských diaľničných policajtov dostavili aj pyrotechnik, ktorý potvrdil že sa jedná pravdepodobne o výbušninu.

Z uvedeného dôvodu môže dôjsť k obojsmernému uzatvoreniu diaľnice D2 v úseku od 48,5km v smere do Bratislavy. Na základe vývoja situácie na mieste nálezu ako aj na základe vyjadrenia policajného pyrotechnika, k uzatvoreniu diaľnice D2 doposiaľ nedošlo.

„Vodičov vyzývame, aby na mieste rešpektovali pokyny policajtov, zvýšili svoju opatrnosť a na prejazd ak to situácia umožňuje využili alternatívnu trasu,“ dopĺňa krajský hovorca polície.

Pozri aj

Ilustračné foto Zdroj: Pixabay

Výstraha SHMU: V piatok sa budú teploty šplhať k 36 stupňom

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMU) vydal na piatok 25.8.2023 pre šesť okresov Trnavského kraja výstrahu 2. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.