Dočasné parkovanie na Nám. Sv. Michala bolo zrušené

Dočasné spoplatnené parkovacie stojiská pred vstupom do kostola na Nám. sv. Michala boli v súvislosti s účinnosťou všeobecného záväzného nariadenia o dočasnom parkovaní na vymedzenom území mesta zrušené. Informovalo o tom mesto.

Na mieste bolo obnovené pôvodné dopravné značenie a bola obnovená pešia zóna. „Parkovaním v danom mieste sa vodiči dopúšťajú priestupku voči pravidlám cestnej premávky. Prosíme vodičov, aby rešpektovali dopravné značenie a v danom mieste neparkovali,“ apeluje mesto.

Účelom všeobecne záväzného nariadenia je ustanoviť úseky miestnych ciest na dočasné parkovanie motorových vozidiel na účely organizovania dopravy na území mesta. Zároveň toto nariadenie ustanovuje aj výšku úhrady za dočasné parkovanie motorových vozidiel podľa osobitného predpisu.

Dočasné parkovanie na Nám. Sv. Michala bolo zrušené. Zdroj: Mesto Hlohovec
Dočasné parkovanie na Nám. Sv. Michala bolo zrušené. Zdroj: Mesto Hlohovec

Pozri aj

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Zdroj: Mesto Hlohovec

Nové multifunkčné ihrisko potešilo žiakov základnej školy v Hlohovci

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Toto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.