Dunajská Streda má novú webovú stránku

Mesto Dunajská Streda spúšťa novú webovú stránku. Zameriava sa oveľa viac na zákazníkov a používateľov.

Ide o komplexnú platformu, ktorá poskytuje jednoduché používanie. Zároveň podporuje prístupnosť pre zrakovo postihnutých používateľov. Táto nová platforma bude tiež plne integrovať existujúce internetové rozhranie.

Cieľom novej webovej stránky je poskytnúť zákazníkom a používateľom jednoduchší a rýchlejší prístup k informáciám a službám, ktoré mesto Dunajská Streda ponúka. „Nová platforma bude poskytovať jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie. To umožní používateľom nájsť a získať informácie rýchlo a efektívne,“ informovalo mesto.

Nová webová stránka sa orientuje tiež na prístupnosť pre zrakovo postihnutých používateľov. Slepí a zrakovo postihnutí používatelia budú môcť jednoducho navigovať na stránke a získať prístup k informáciám a službám, ktoré sú pre nich kľúčové.

Jednou z hlavných výhod novej webovej stránky bude jej schopnosť plne integrovať existujúce internetové rozhranie. Toto umožní zákazníkom a používateľom ľahký a rýchly prístup k informáciám a službám na jednom mieste. „Nová platforma bude tiež poskytovať podrobné informácie o podmienkach použitia a zmluvách, čo umožní zákazníkom a používateľom ľahko pochopiť a prijať tieto podmienky,“ doplnilo mesto.

Mesto Dunajská Streda spúšťa novú webovú stránku, ktorá je oveľa viac zameraná na zákazníkov a používateľov. Zdroj: Mesto Dunajská Streda
Mesto Dunajská Streda spúšťa novú webovú stránku. Zameriava sa oveľa viac na zákazníkov a používateľov. Zdroj: Mesto Dunajská Streda

Mesto však chce vo vývoji nového rozhrania pokračovať, keďže vedenie mesta robí všetko pre to, aby webová stránka fungovala vždy podľa potrieb používateľov.

Pozri aj

Už druhá knižná búdka pribudla vďaka Žitnoostrovskej knižnici v Dunajskej Strede. Zdroj: Mesto Dunajská Streda

V Dunajskej Strede pribudla ďalšia knižná búdka

Už druhá knižná búdka pribudla vďaka Žitnoostrovskej knižnici v Dunajskej Strede. Tentoraz na Trhovisku, na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.