Hlohovec spúšťa participatívny rozpočet

Vstúpte do sveta neobmedzených možností a staňte sa architektom vlastného mesta! Máte zaujímavý nápad, ktorý by ste chceli v našom meste Hlohovec pretvoriť na skutočnosť? Chcete prispieť k dlhodobej prosperite miestnych obyvateľov alebo ste pripravení pustiť sa do plánovania a realizácie svojho projektu, no neviete ako začať?

Hlohovec - ilustračné foto Zdroj: Mesto Hlohovec
Hlohovec – ilustračné foto Zdroj: Mesto Hlohovec

Zapíšte si do kalendára 10. mája 2023 o 17.00 h a príďte do AXA klubu v Hlohovci, kde sa uskutoční verejné informačné stretnutie. Na tomto podujatí sa naučíte ako prebieha celý proces Participatívneho rozpočtu v meste a objavíte cestu od podania nápadov cez hodnotenie, hlasovanie verejnosti až po ich samotnú realizáciu. Okrem toho budú predstavené úspešné občianske projekty a zadania pre mesto, ktoré sa zrealizovali vďaka Participatívnemu rozpočtu.

Nechajte svoju fantáziu pracovať naplno a spolu s ostatnými Hlohovčanmi rozhodnite o časti rozpočtu mesta! V rámci 8. ročníka Participatívneho rozpočtu mesta Hlohovec máte možnosť získať financie na svoje projekty a zadania až do výšky 60.000 eur, ktoré sú rozdelené do dvoch kategórií.

Participatívny rozpočet ponúka rôzne možnosti

Nemôžete sa stretnutia zúčastniť? Nevadí! Všetky potrebné informácie nájdete na mestskej podstránke Participatívny rozpočet alebo kontaktujte mesto n email na participacia@hlohovec.sk alebo na tel. čísle 033/7368 235. Svoje nápady môžete posielať do 30. júna 2023 prostredníctvom webovej aplikácie www.hlohovec.hlasobcanov.sk.

Participatívny rozpočet ponúka rôzne možnosti zapojenia – predložením vlastného občianskeho projektu alebo podaním zadania pre mesto. Môže sa zapojiť každý – fyzická osoba, občianske združenie alebo nezisková organizácia.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť stať sa aktívnou súčasťou zlepšovania života vo vašom meste! Máte možnosť pretvoriť Hlohovec na miesto plné inovácií, komunity a spokojnosti.

Pozri aj

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Zdroj: Mesto Hlohovec

Nové multifunkčné ihrisko potešilo žiakov základnej školy v Hlohovci

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Toto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.