Kúpalisko Vincov les otvára letnú sezónu

Termálne kúpalisko Sládkovičovo – Vincov les bude slávnostne otvoriť svoje brány pre letnú sezónu v piatok 16. júna 2023.

Toto obľúbené a vyhľadávané rekreačné stredisko západného Slovenska sa nachádza v príjemnom prostredí blízko mesta Sládkovičovo. Ponúka pohodlný oddych a zábavu pre návštevníkov všetkých vekových skupín.

Rozprestierajúce sa na ploche 7 hektárov. Termálne kúpalisko ponúka celkovo 6 exteriérových bazénov. Tie sú ohrievané alebo priamo plnené termálnou vodou s teplotami od 24 °C do 40 °C. Táto termálna voda má priaznivé účinky na ľudský organizmus, hlavne pri ťažkostiach s pohybovým ústrojenstvom.

Termálne kúpalisko Sládkovičovo - Vincov les Zdroj: Termálne kúpalisko
Termálne kúpalisko Sládkovičovo – Vincov les Zdroj: Termálne kúpalisko

Návštevníci si môžu vychutnať sedaciu časť kľudového bazéna s horúcou termálnou vodou, ktorý disponuje perličkovým kúpeľom. Perličkový kúpeľ pomáha prekrvovať pokožku, spomaľuje srdcovú činnosť, znižuje krvný tlak a zároveň zaťaženie svaloviny srdca. Pre milovníkov plávania je tu pripravený veľký 50-metrový plavecký bazén, doplnený relaxačnými bazénmi s rôznymi teplotami pre celkovú spokojnosť každého návštevníka. Relaxačné bazény disponujú aj masážnymi tryskami, ktoré vodou masírujú šiju, ramenné a chrbtové svalstvo.

Návštevníci sa môžu tiež uvoľniť a relaxovať v pokojnom a príjemnom prostredí areálu, ktorý je obklopený stromami a zelenými plochami. Ubytovanie na termálnom kúpalisku Vincov les je možné v rámci kempingu alebo v chatkách apartmánového typu v susedskej Chatovej osade Vincov les.

Termálna voda používaná na kúpalisku má vysokú koncentráciu minerálnych látok a pramení z hĺbky 1990 metrov vo vrte, pričom jej teplota dosahuje až 60 °C. Tento informačný text o Termálnom kúpalisku Sládkovičovo – Vincov les poskytuje čitateľovi dôležité informácie o ponuke a výhodách tohto rekreačného strediska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.