Medzi Kuklovom a Čárami prežila žena s dcérou zrážku s vlakom

Senický dopravný policajt riešil v stredu 14. júna 2023 zrážku s vlakom. Dopravná nehoda sa stala medzi osobným autom a obslužným vlakom.

K zrážke došlo na železničnom priecestí bez závor medzi obcami Kuklov a Čáry v okrese Senica. „Vodička mala pokračovať v jazde aj napriek funkčným výstražným svetlám, ktoré 30-ročnú ženu upozorňovali na príchod vlaku,“ uviedla polícia.

Rušňovodič ´pracovného stroju´ – vlaku, v ktorom sa nachádzalo 9 pracovníkov, už nedokázal zrážke zabrániť. „Pri nehode sa zranilo 10-ročné dievčatko, ktoré záchranári previezli do skalickej nemocnice,“ doplnila polícia.

Medzi Kuklovom a Čárami prežila žena s dcérou zrážku s vlakom. Zdroj: Polícia SR
Medzi Kuklovom a Čárami prežila žena s dcérou zrážku s vlakom. Zdroj: Polícia SR

Polícia alkohol u vodiča vlaku ani u mladej vodičky po nehode nezistila. Škody boli predbežne vyčíslené na 4500 eur. „Skôr ako vojdete na železničné priecestie, presvedčte sa, či tak môžete bezpečne urobiť. Nie vždy má zrážka s vlakom šťastný koniec. Jazdite opatrne a tak, aby ste vrátili vždy všetci zdraví a živí,“ apeluje polícia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.