Medzi obcami Ohrady a Trhová Hradská nehoda s 2 ťažko zranenými

K nehode došlo v pondelok dopoludnia medzi obcami Ohrady a Trhová Hradská.

Vodič na aute Peugeot 307 prešiel z nezistených príčin do protismeru a narazil čelne do auta Škoda Fabia, ktoré sa vzápätí vznietilo. Z miesta nehody hlásili predbežne 2 ťažké a 2 ľahké zranenia.

Okrem toho policajti pri lustrácii vodičov zistili, že jeden z mužov jazdil aj napriek tomu, že vodičský preukaz mal od konca roka 2021 zadržaný,“ uviedla polícia.

Cesta bola z dôvodu dokumentovania nehody a odstraňovania následkov uzavretá takmer 3 hodiny. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje. Prípad si prevzal na mieste vyšetrovateľ z odboru kriminálnej polície D. Streda.

Prvý pondelok letných prázdnin bol na cestách Trnavského kraja mimoriadne nehodový. Od rána riešila polícia 2 škodové udalosti a 3 dopravné nehody, z toho 2 boli veľmi vážne. Jedna osoba prišla o život, 2 osoby sa ťažko zranili a 3 ľahko.

Zvýšte opatrnosť na cestách a jazdu prispôsobili najmä svojim schopnostiam. Zdravie a životy sú to najcennejšie, myslite na to, keď si budete sadať za volant,“ apeluje polícia na vodičov.

Nehoda medzi obcami Ohrady a Trhová Hradská s 2 ťažko zranenými. Zdroj: Polícia SR
Nehoda medzi obcami Ohrady a Trhová Hradská s 2 ťažko zranenými. Zdroj: Polícia SR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.