Motorkár so zákazom šoférovania sa zrazil s dodávkou pri Dojči

Včera pri obci Dojč v okrese Senica riešila polícia prevrátený kamión, dnes (23.8.2023) ráno nehodu motorky a dodávky. Informuje o tom polícia KR PZ v Trnave.

Polícia prijala oznámenie o vážnej dopravnej nehode medzi autom a motocyklom dnes, krátko pred 08:00 h ráno.

Nehoda v križovatke pri Dojči

V križovatke pri obci Dojč na Záhorí mal 41-ročný motocyklista predchádzať dodávku Citroën Jumper, ktorá mala v tom čase odbočovať vľavo na čerpaciu stanicu. Vodič motorky Kawasaki už nestihol zareagovať a došlo k zrážke. Po nehode museli previezť motorkára s vážnymi zraneniami do nemocnice.

Motorkár jazdil napriek zákazu

Policajti podrobili oboch vodičov dychovým skúškam, ktoré mali negatívne výsledky. Pri lustrácii však zistili, že motocyklista má uložený zákaz viesť motorové vozidlá. Dopravní policajti tak muža riešia v súvislosti s prečinom marenia výkonu úradného rozhodnutia. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia vyšetruje.

NA CESTÁCH IDE VŽDY O ŽIVOT

Dodržiavajte preto dopravné predpisy, jazdite zodpovedne a sledujte situáciu na ceste nielen pred vami, ale aj za vami. Všetkým vodičom polícia pripomína, že predchádzanie v križovatke alebo cez plnú čiaru sa môže skončiť katastrofou.

Stále platí, že za volant, či už auta alebo motorky, sa má sadať iba s platným vodičským preukazom, bez zákazu šoférovania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.