Muž, ktorý napádal osoby v Hlohovci, bol zadržaný

Mestská polícia v Hlohovci v piatok 15.septembra zadržala 36-ročného muža pôvodom z cudziny, ktorý údajne napádal osoby.

Prvý útok bol zaznamenaný 12. septembra pri hlohovskom cestnom moste a tiež na pracovisku v areáli priemyselného parku v Šulekove, kde cudzinec pracoval. Obeťami jeho útokov boli najmä ženy,“ uviedlo mesto.

Ako doplnilo, posledným terčom jeho agresivity boli veriaci po skončení sv. omše priamo v kostole na Nám. sv. Michala, kde bol pri kaplnke zadržaný príslušníkmi Mestskej polície (MsP) v spolupráci s občanmi.

Následne bol útočník odovzdaný na Obvodné oddelenie Policajného zboru (OO PZ) v Hlohovci z dôvodu podozrenia z trestného činu výtržníctva. „Polícia vyzýva obete týchto útokov, aby sa prihlásili na OO PZ alebo MsP v Hlohovci,” informovalo mesto.

Ilustračné foto Zdroj: Canva
Ilustračné foto Zdroj: Canva

Pozri aj

Hokejová akadémia, Trnava Zdroj: TTSK

TTSK: Na zasadnutí zastupiteľstva sa riešila aj hokejová hala za účasti Šatana

Krajskí poslanci v stredu 6. septembra 2023 otvorili 7. riadne zasadnutie Zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja (TTSK), …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.