Na diaľnici D2 počítajte na moste pri Sekuliach so zdržaním

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje na čiastočnú uzáveru na D2 na moste pri obci Sekule. Obmedzenie sa bude týkať smeru do Kútov. Informovala o tom hovorkyňa NDS Eva Žgravčáková.

Uzávera bude v pravom jazdnom pruhu ľavého jazdného pásu na moste pri Sekuliach v smere do Kútov v km cca 9,800 – 9,000. Dôvodom uzávery bude oprava vozovky.

Obmedzenie na D2 sa týka obdobia od stredy 19. júla 2023 od 8.00 h do piatku 21. júla 2023 do 14.00 h. Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu.

NDS apeluje na motoristov, aby dodržiavali obmedzenia súvisiace s opravnými prácami, a to najmä rešpektovanie rýchlostných limitov. Záleží nám totiž nielen na bezpečnosti motoristov, ale aj na zachovaní bezpečnosti našich pracovníkov v teréne. Prosíme, buďte obozretní a ohľaduplní voči nim. Najčastejším dôvodom nehôd, často aj smrteľných, je totiž práve nepozornosť alebo nerešpektovanie predpísanej zníženej rýchlosti,“ apeluje na vodičov Žgravčáková.

Diaľnica D2 - ilustračné foto Zdroj: NaZahori.sk
Diaľnica D2 – ilustračné foto Zdroj: NaZahori.sk

Pozri aj

Ilustračné foto Zdroj: Polícia SR

Aktuálne: Zrážka kamióna s dodávkou uzatvorila diaľnicu D2

AKTUALIZÁCIA POLÍCIE 14:00 h: Diaľnica D2 je obojsmerne plne prejazdná. Aktuálne: Diaľnica D2 je v úseku …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.