Na obchvate Trnavy horelo auto

Hasiči z Trnavy zasahovali v pondelok 19. júna 2023 pred 14.00 h pri požiari osobného motorového vozidla na trnavskom obchvate v lokalite Štrky. Informovala o tom hovorkyňa hasičov Lena Košťálová.

Vozidlo sa vznietilo počas jazdy v motorovej časti. „Majiteľ sa ho do príchodu hasičskej jednotky pokúšal uhasiť práškovým hasiacim prístrojom a hlinou. Zasahujúci príslušníci po príjazde s hasičskou technikou vymedzili miesto udalosti svetelným a dopravným značením,“ uviedla Košťálová.

Likvidačné práce boli vykonané vysokotlakovým prúdom. „Požiar sa tak nerozšíril do interiérovej časti. Na vozidle hasiči vykonali protipožiarne opatrenia. Následne spravili záverečný prieskum termovíznou kamerou, ktorý nepreukázal žiadne miesta so zvýšenou teplotou,“ doplnila hovorkyňa hasičov.

Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu. Prevádzkovo-technická porucha spôsobila na vozidle škodu predbežne odhadnutú na sumu 3000 eur.

Ilustračné foto. Zdroj: Pixabay
Ilustračné foto. Zdroj: Pixabay

Pozri aj

Ilustračné foto Zdroj: Canva

Viac osôb neprežilo tragickú nehodu dodávky na D1

Mimoriadne tragická nehoda sa stala na diaľnici D1, kde poľský Fiat Ducato, v ktorom sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.