Na Záhorácku stenu slávy dnes pribudne meno Štefan Orth

Vo štvrtok (3.8.2023) sa uskutoční vernisáž výstavy jubilujúceho výtvarníka, fotografa a tiež pedagóga Základnej umeleckej školy v Senici Štefana Ortha.

Pán Orth si v polovici augusta pripomenie významné životné jubileum – 80 rokov. Jeho meno dnes pribudne aj na Záhoráckej stene slávy v Senici.

Vernisáž výstavy Štefana Ortha

V priestoroch Záhorskej galérie (ZG) a Záhorského osvetového strediska (ZOS) v Senici v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja (TTSK), otvoria 3. 8.2023 od 17:00 h vernisážou výstavu Štefana Ortha „Z krajiny do krajiny“.

Záhorácka stena slávy

Pred vernisážou bude na Záhoráckej stene slávy slávnostne odhalené nové koliesko, ktoré ponesie meno práve tohto umelca a pedagóga. Slávnostný akt sa uskutoční na Námestí oslobodenia v Senici pred domom kultúry so začiatkom o 16.00 hodine za každého počasia.

Záhorácka stena slávy Archív 2022

Pozri aj

TTSK: Cyklocesta od Lávky Veľkej Moravy popri rieke Morava k rozcestníku v Adamove

Krajskí poslanci v stredu 6. septembra 2023 otvorili 7. riadne zasadnutie Zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja (TTSK), …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.