Nehodu v okrese Dunajská Streda neprežil 40-ročný vodič

Tragickú dopravnú nehodu dokumentovali v utorok 23. mája krátko po 12.00 h policajti v okrese Dunajská Streda.

Vodič z okresu Bratislava išiel na aute z obce Dobrohošť smerom na Čunovo. „S Peugeotom 407 zišiel 40-ročný muž z nezistených príčin mimo cestu a skončil v betónovom múre. Priamy náraz vo vozidle na mieste nehody neprežil,“ uviedla polícia.

Okolnosti, za ktorých došlo k nehode, polícia naďalej preveruje. „Či bolo konanie muža zapríčinené náhlou zdravotnou indispozíciou, vplyvom alkoholu alebo iných príčin, bude zrejmé po súdno znaleckej pitve. Polícia vyšetruje tragédiu ako prečin usmrtenia,“ informovala polícia.

Tragická dopravná nehoda medzi obcou Dobrohošť a bratislavskou časťou Čuňovo. Zdroj: Polícia SR
Tragická dopravná nehoda medzi obcou Dobrohošť a bratislavskou časťou Čunovo. Zdroj: Polícia SR

Od začiatku roka eviduje polícia na cestách Trnavského kraja 13 tragických dopravných nehôd. Z toho 9 dopravných nehôd skončilo nárazom do stromu alebo inej pevnej prekážky. „Najviac, 7 tragických nehôd evidujeme v policajtom okrese Trnava (TT, PN, HC) a v okrese Dunajská Streda, kde došlo k 4 úmrtiam pri nehode. 1 osoba zomrela aj diaľnici a v okrese Galanta,“ doplnila polícia.

Pri každej tragickej nehode vyhodnocuje polícia okolnosti, za ktorých prišiel človek o život. „Žiaľ, za každým zmareným životom je väčšinou zlyhanie vodiča, ktorý nezvládne riadenie vozidla a skončí mimo cestu. V záujme ochrany vlastného života, jazdite s prihliadnutím na svoje skúsenosti, zručnosti a stav vozovky,“ apeluje polícia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.