Obecné hody v Lozorne už túto nedeľu

Kto nebude v nedeľu 30. júla 2023 vylihovať niekde na dovolenke, tak sa môže tešiť aj na Obecné hody v Lozorne.

„Nemusíte cestovať po svete, lebo prinesieme kúsok sveta do Lozorna… A to energiu slnečnej Brazílie, saharský závan Afriky, atmosféru bretónskej taverny a nakoniec jamajské rytmy,“ informuje o tom obec.

Hudobný program obecných hodov

Hudobný program začína o 16:00 a končí o 22:30 hodine. Podujatím bude sprevádzať obľúbený moderátor Roman Bomboš.

Najprv kúzelnícky majster Talostan (okrem iných čarov) vykúzli úsmev na tvárach vašich detí. Po ňom sa budú striedať bubeníci kapely Maribondo a ich brazílske rytmy, mužský spevácky zbor Enem tak a mažoretky Soffinky.

Africký spevák a gitarista Mustapha El Boudani vás očarí podmanivým hlasom a dušou nomáda. Predstaví vám tradičný, autentický folklór a saharskú hudbu, ktorá sa dnes hrá. Hudobné zoskupenie Roc´hann vám prinesie bretónske piesne o láske, mori a námorníkoch , osviežujúce ako pinta cidru, ktorých rytmus vás okamžite pozve do tanca.

Koho neroztancuje Roc´hann, toho zaručene rozhýbe skupina Polemic. Tá bude čerešničkou na torte „ obecného hodového menu“. Známa slovenská kapela, hrajúca štýl ska a reggae, funguje už tridsaťpäť rokov. Chlapci prinesú osviežujúci koktejl známych piesní i nových letných hitov.

Remeselný jarmok aj futbalový zápas

Počas hodov bude aj obľúbený domáci remeselnícky jarmok „Lozorské všelico“. Ten bude prebiehať v čase od 15:00 do 20:00 hodiny. Nebude chýbať ani futbalový hodový zápas, chutné gastro-občerstvenie a vtipný Fotokútik .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.