OOCR Záhorie: Vo štvrtok vernisážou začne výstava naj fotografií zo Záhoria

Vo štvrtok 13. júla o 10:00 h sa uskutoční vernisáž fotografickej súťaže o najkrajšiu fotografiu Záhoria za rok 2022 s podtitulom “Zaži Záhorie na bajku”.

V liečebnom dome Centrál v Kúpeľoch Smrdáky bude do 31. júla vystavených 20 najlepších fotografií zo súťaže. Zo 149 prihlásených diel sa do finále prebojovala 20 najlepších, pričom hlasovanie o najlepšiu fotografiu prebiehalo zo všetkých diel. Medzi vystavenými dielami sa nachádzajú aj dve víťazné práce.

„Jedno dielo vybrali fanúšikovia na Facebooku. Jeho autorka, ktorá dlhodobo žije v Južnej Afrike, si však z pochopiteľných dôvodov, nebude môcť cenu osobne prevziať. Druhé víťazné dielo, vybrané odbornou porotou, pochádza od autorky zo Záhoria, ktorá bude na vernisáži prítomná,“ prezradil výkonný riaditeľ Oblastnej organizácie cestovného ruchu (OOCR) Záhorie, ktorá súťaž organizuje, Martin Lidaj.

Ako doplnil, vernisáže sa zúčastnia aj významné osobnosti. „Vernisáže sa osobne zúčastní štátna tajomníčka Ministerstva dopravy SR Katarína Bruncková, riaditeľ sekcie cestovného ruchu na ministerstve dopravy Tomáš Ondrčka a generálny manažér Piešťany & Smrdáky Ensana Health Spa Hotels Peter Bednarčík,“ informoval Lidaj.

Porotu tvorili dvaja profesionálni fotografi Adam Hušek a Tomáš Mravec Bielka, ktorých za OOCR Záhorie doplnil súčasný výkonný riaditeľ Martin Lidaj a Dominika Leváková.

Pozri aj

Vyhliadková lavička, Smrdáky Autor: Vladimír Miček

FOTO+VIDEO: Smrdácka lavička ponúka výhľad z nezvyčajnej perspektívy

Záhorie má novú, neprehliadnuteľnú atrakciu. Vďaka jej veľkosti sa každý, kto pôjde okolo, aspoň na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.