OOCR Záhorie: Vrcholí fotosúťaž Leto na Záhorí 2023

Oblastná organizácia cestovného ruchu Záhorie (OOCR Záhorie) tento rok vyhlásila 6. ročník fotografickej súťaže s podtitulom LETO NA ZÁHORÍ 2023.

“Súťaž je určená amatérskym i profesionálnym fotografom. Úlohou je zachytiť krásy a zaujímavosti regiónu Záhorie – zážitky, výlety na bicykli a pod.,” NaZahori.sk o tom informoval výkonný riaditeľ OOCR Záhorie Martin Lidaj. Súťažné fotografie je potrebné zaslať do 30. septembra 2023

Každý súťažiaci môže do súťaže zaslať max. 2 fotografie. O víťazoch rozhodne odborná porota a svojho favorita vyberú i fanúšikovia stránky Región Záhorie na Facebooku. Finalisti a víťazi sa môžu tešiť na vecné ceny a spoločnú vernisáž.

Fotografie je možné zasielať do 30. septembra 2023 na mailovú adresu martin.lidaj@regionzahorie.sk alebo prostredníctvom úložiska. Podmienkou je, aby fotografia bola zhotovená na území regiónu Záhorie (okresy Senica, Skalica, Malacky a okolie mesta Brezová pod Bradlom).

Podmienky a pravidlá súťaže

„LETO NA ZÁHORÍ 2023“

OOCR Záhorie

1. Organizátorom súťaže je Oblastná organizácia cestovného ruchu región Záhorie.

2. Do súťaže sa môžu zapojiť amatérski aj profesionálni fotografi.

3. Fotografia zaslaná do súťaže musí byť dielom autora, ktorý ju do súťaže prihlásil.

4. Fotografie musia byť vo vysokom rozlíšení, vo formáte JPG (JPEG) tak, aby bolo možné fotografiu zväčšovať na formát A3 – s minimálnym rozlíšením 1600 bodov (pixelov) na dlhšej strane na 300 dpi.

5. Do súťaže môže jeden autor poslať spolu maximálne 2 fotografie.

6. Fotografie musia byť zhotovené na území regiónu Záhoria.

7. Súťažné fotografie je potrebné zaslať do 30. septembra 2023 do 23:59 hod. Súťažné fotografie je potrebné poslať elektronicky na e-mail: martin.lidaj@regionzahorie.sk (prípadne cez úložisko).

8. K súťažným fotografiám je potrebné uviesť:

– meno a priezvisko autora,

– telefonický kontakt,

– miesto zhotovenia.

9. O víťazoch súťaže rozhodne odborná porota. Jedného víťaza si zvolí aj verejnosť hlasovaním na Facebookovom profile Región Záhorie.

10. Zaslaním fotografií dáva súťažiaci súhlas k zverejneniu svojich prác.

11. Zaslaním fotografie dáva súťažiaci organizátorovi súťaže – OOCR Záhorie súhlas na použitie diela v rozsahu jeho zverejnenia, archivácie, reprodukcie a publikovania diela s uvedením autora fotografie, bez nároku autora na odmenu, na ktorú mu vzniká nárok podľa § 19 ods. 2 zákona č. 185/2015 Z. z. o autorskom práve. Akceptácia tohto dojednania sa považuje za akceptáciu bezodplatnej licencie.

12. Zaslaním fotografie autor súhlasí s podmienkami a pravidlami súťaže.

Pozri aj

ilustračné foto zdroj: Polícia SR

Cezhraničný zásah hasičov zo Záhoria pri nehode na D2

Hasiči zo Záhoria zasahovali, v rámci cezhraničnej spolupráce, pri nehode na diaľnici D2 v Českej republike. V …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.