Opitá vodička prekročila rýchlosť na diaľnici D7

Včera, 3. júla 2023, bratislavská diaľničná hliadka zaregistrovala o 15:45 na diaľnici R7 smerom do Dunajskej Stredy automobil Subaru Impreza, ktorý šoférovala opitá vodička.

V danom úseku bolo vozidlu namierená rýchlosť 206 km/h, po ktorej ho hliadka regulovaným postupom zastavila. Policajti podrobili 52-ročnú vodičku dychovej skúške na detekciu alkoholu v dychu, ktorá skončila pozitívne. U ženy bola zistená hodnota 1,65 promile, čo potvrdila aj opakovaná skúška.

Vodička bola na mieste obmedzená na osobnej slobode a odvedená na príslušný policajný oddeľ. V súvislosti s týmto incidentom bola Adriana G., 52-ročná žena z okresu Senec, obvinená z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Po vykonaní nevyhnutných procesných krokov bola umiestnená do cely predbežného zadržania a prípad pokračuje v tzv. “super rýchlom” konaní.

Polícia - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček
Polícia – ilustračné foto Autor: Vladimír Miček

V súvislosti s týmto prípadom by sme chceli pripomenúť, že jazda pod vplyvom alkoholu predstavuje zbytočné riziko. Ohrozujete nielen seba, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky. Prosíme, nepodliehajte alkoholu pred jazdou!

Pozri aj

Už druhá knižná búdka pribudla vďaka Žitnoostrovskej knižnici v Dunajskej Strede. Zdroj: Mesto Dunajská Streda

V Dunajskej Strede pribudla ďalšia knižná búdka

Už druhá knižná búdka pribudla vďaka Žitnoostrovskej knižnici v Dunajskej Strede. Tentoraz na Trhovisku, na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.