Nahrávam Udalosti
II. Pivný festival, Dunajská Streda

II. Pivný festival

23 jún 2023

Milí priatelia piva a zábavy, pozor! Máme pre vás špeciálnu pozvánku na úžasnú udalosť, ktorá sa koná v srdci regiónu Žitný ostrov – Dunajskej Strede. Predstavte si miesto, kde sa spája lahodné pivo, skvelé jedlo a energické živé koncerty – to všetko nájdete na našom nezabudnuteľnom Pivnom festivale!

Pripravte svoje chuťové poháriky na ochutnávku pív z rôznych remeselných pivovarov. A samozrejme nenechajte si ujsť ani obľúbenú českú klasiku zo zoznamu 20 najlepších čapovaných pív. Počas festivalu budete mať jedinečnú príležitosť piť zo špeciálneho festivalového pohára.

Ale to ešte nie je všetko! Okrem koncertov sme pre vás pripravili aj zaujímavé aktivity, ako napríklad súťaž v pití piva, kde sa dozviete, či dokážete poraziť svojich priateľov v rýchlosti.

Takže neváhajte a pridajte sa k nám 23. a 24. júna 2023 na Trhovisku v Dunajskej Strede! Príďte ochutnať novú vlnu remeselných pív, českú klasiku, chutné lokálne jedlo a doprajte si nezabudnuteľný koncertný zážitok! Tento skvelý festival je tu pre všetkých – nielen pre pivárov. Tešíme sa na to, ako sa spolu s nami poriadne zabavíte!

II. Pivný festival, Dunajská Streda
II. Pivný festival, Dunajská Streda

Share This Event

  • Táto udalosť už prebehla.

Podrobnosti

Dátum:
23 júna, 2023
Čas:
17:00 - 23:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:

Miesto udalosti

Trhovisko, Dunajská Streda
Trhovisko
Dunajská Streda, 929 01 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0914 220 393
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Sörfeszt Dunaszerdahely
Phone
0914 220 393
View Organizátor Website
Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.