Nahrávam Udalosti
Women's DAY

Women’s DAY

24 jún 2023

Drahé dámy, s radosťou pre Vás organizujeme Women’s DAY – deň plný relaxácie, pretože si myslíme, že každá žena si zaslúži oddýchnuť a načerpať novú energiu a inšpiráciu.

V sobotu 24. júna od 16:00 hodiny zahájime tento deň v exkluzívnej atmosfére s proseccom od Suzie @exclusiveprosecco. Na relaxáciu pripravujeme masáže od @thaisenmassage. Zdravú večeru pre Vás pripraví @monadabistro, kde sa dozviete aj o potravinovej typológii.

V rámci programu doručíme Vám darček, prírodnú kozmetiku od slovenskej značky @noilibeauty. Janka Keketi Vám predstaví farebnú typológiu a ukáže Vám, ako si vybrať jej nádherné hodvábne šatky @onebyone_design.

Slovenská módna návrhárka @evabenovaworld Vám porozpráva o svojej tvorbe a predstaví Vám jej najnovšiu kolekciu. Terapeutka duše @eva_jablonska_droppova Vám priblíži silu liečivých kameňov a prezentuje Vám šperky z týchto kameňov.

Budete si môcť vyskúšať prírodné parfumy a vône AATMA a zažiť tak ich účinky na vlastnej koži. Počas tohto dňa budete mať tiež možnosť nakúpiť dámske oblečenie so zľavou v golfovom obchode.

Tešíme sa na Vás v sobotu 24. júna v Golfballs pri Penati Golf Resort. Vstup je samozrejme zdarma @golfballs.sk @sonapost @kamco279. #golf #beautyevent #womensday #golffashion #penati #penatigolf. Bude to priateľský deň plný zábavy!

Women's DAY
Women’s DAY

Share This Event

  • Táto udalosť už prebehla.

Podrobnosti

Dátum:
24 júna, 2023
Čas:
16:00 - 20:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:

Miesto udalosti

Golfballs Slovakia
Šajdíkove Humence 748
Šajdíkove Humence, Slovenská republika 906 07 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
'+421 905 842 032
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Golfballs Slovakia
Phone
'+421 905 842 032
Email
obchod@golfballs.sk
View Organizátor Website
Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.