Policajti zo Serede vytiahli zranenú ženu zo studne

Policajti npor. Tomáš S. a stržm. Dávid O. z Obvodného oddelenia PZ Sereď zareagovali po tom, čo ich upozornila všímavá žena, ktorá zareagovala na volanie o pomoc.

Na políciu zavolala včera ráno pani, ktorá počula ženský krik, keď prechádzala okolo jedného z rodinných domov v meste Sereď. Polícia na miesto ihneď vyslala policajnú hliadku. „Po príchode na miesto policajti počuli zúfalé volanie o pomoc. Keďže vec nezniesla odklad, preskočili bránu a utekali žene na pomoc,“ uviedla polícia.

Staršia pani spadla do asi 4 m hlbokej studne cez drevený poklop. Pokúsila sa dostať von po tenkej rúre, no sama to nedokázala. „Jeden z policajtov chytil dôchodkyňu za ruku, aby nespadla ešte hlbšie a druhý medzitým doniesol rebrík. Ten však nedočiahol až na dno, preto ho musel celú dobu držať. Jeho kolega zatiaľ pomáhal vysilenej žene a vytiahol ju do bezpečia,“ doplnila polícia.

Staršia žena sa pri páde zranila a policajti jej až do príchodu privolanej RZP poskytovali predlekársku prvú pomoc.

Policajti zo Serede vytiahli zranenú ženu zo studne. Zdroj: Polícia SR
Policajti zo Serede vytiahli zranenú ženu zo studne. Zdroj: Polícia SR

Pozri aj

Policajti zachránili tínedžerovi život

Policajti nstržm. Norbert M. a stržm. Dávid O., spolu s ďalšími kolegami z Obvodného oddelenia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.