Polícia rieši pri obci Šoporňa nehodu 5 áut

Policajti aktuálne riešili hromadnú dopravnú nehodu pri obci Šoporňa, pri ktorej sa zranila jedna osoba a celkové škody boli odhadnuté na viac ako 12.000 eur.

Vodič na menšom nákladnom aute si pravdepodobne nevšimol situáciu na ceste a skôr ako stihol zareagovať, narazil od auta idúceho pred ním.

V čase nárazu čakali na semafore z dôvodu uzávery cesty 4 autá. Náraz bol taký silný, že poškodil okrem dodávky aj ďalšie 4 stojace vozidlá. 

Pri nehode sa zranil vodič auta, do ktorého dodávka narazila ako do prvého. Predbežne so zranením ruky bol prevezený do nemocnice. „Policajti podrobili všetkých vodičov dychovým skúškam, s negatívnymi výsledkami. Presné príčiny nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania,“ uviedla polícia.

Upozorňujeme, že nepozornosť patrí medzi najčastejšie príčiny vzniku dopravných kolízií a nehôd. Dodržanie dostatočného rozstupu je dôležité pre to, aby vodič stihol dostatočne včas zareagovať na situáciu pred ním,“ apeluje polícia.

Polícia rieši pri obci Šoporňa nehodu 5 áut. Zdroj: Polícia SR
Polícia rieši pri obci Šoporňa nehodu 5 áut. Zdroj: Polícia SR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.