Požiar rodinného domu v Stupave

V noci zasahovali hasiči pri požiari rodinného domu v Stupave.

Vo štvrtok, 06.07.2023, boli stupavskí hasiči o 01:35 hodine, vyslaní Operačným strediskom Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bratislave, k požiaru rodinného domu, na ulici Bitúnková v Stupave.

„Náš zbor vykonal výjazd s dvomi jednotkami. Po príchode bolo prieskumom zistené, že je požiarom zasiahnutý interiér domu a časť dvora s drevenou konštrukciou. Jednotka vykonala prieskum okolia objektu, či sa na mieste udalosti nenachádzajú osoby. Žiadne osoby neboli nájdené. Na hasenie boli nasadené 3 útočné prúdy. Následne na miesto dorazili jednotky Hasičský a záchranný útvar hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy s 3 kusmi techniky. Prvotné hasebné práce boli z dôvodu vysokej fázy požiaru vykonávané z exteriéru budovy, následne došlo k vstupu do objektu. Počas zásahu boli používané dýchacie prístroje. Prieskum interiéru bol vykonávaný aj za pomoci termovízie nášho zboru. Naša jednotka ukončila zásah o 04:20 hodine,“ dopĺňajú Hasiči Stupava.

Požiar v Stupave zdroj: Hasiči Stupava

Pri udalosti nedošlo k zraneniu žiadnej osoby. Na mieste udalosti zasahovali aj hliadky polície KR PZ v Bratislave a Mestskej polície Stupava.

Pozri aj

Hasiči zo Stupavy, Malaciek a Lozorna zasahovali v Malých Karpatoch

V utorok 25.07.2023 boli hasiči o 02:10 hod., vyslaní Operačným strediskom Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.