Prebieha zmena územného plánu mesta Dunajskej Stredy

Mesta Dunajská Streda v súlade so stavebným zákonom informovalo tom, že sa opätovne začalo prerokovanie návrhu Zmien a doplnkov územného plánu mesta.

Ako doplnilo, originál dokumentácie je počas 30 dní k dispozícii na verejné nahliadnutie na Mestskom úrade. „Konkrétne na oddelení územného plánovania, výstavby a dopravy ako aj na úradnej tabuli mesta. Materiál je zverejnený aj na webovej stránke mesta,“ uviedlo mesto.

Verejnosť je oprávnená podať pripomienky k návrhu zmien a doplnkov územného plánu mesta do 30 dní odo dňa oznámenia, ktoré bolo zverejnené 21. júna 2023.

Územný plán je dokument o možnostiach zmysluplného rozvoja mesta. To, ako sa majú rozvíjať jednotlivé časti mesta, určuje základný programový dokument rozvoja mesta, územný plán. Je dôležité tvoriť a dopĺňať ho v súlade s aktuálnymi výzvami a potrebami súčasného mestského života a jeho obyvateľov.

Územný plan - Dunajská Streda Zdroj: Mesto Dunajská Streda
Územný plan – Dunajská Streda Zdroj: Mesto Dunajská Streda

Pozri aj

Už druhá knižná búdka pribudla vďaka Žitnoostrovskej knižnici v Dunajskej Strede. Zdroj: Mesto Dunajská Streda

V Dunajskej Strede pribudla ďalšia knižná búdka

Už druhá knižná búdka pribudla vďaka Žitnoostrovskej knižnici v Dunajskej Strede. Tentoraz na Trhovisku, na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.