AKTUALIZÁCIA: Pred Kútmi sa zrazilo viacero vozidiel, úsek neprejazdný

AKTUALIZÁCIA 12:20 h: Policajti sú na mieste vážnej dopravnej nehody, na hlavnom ťahu od obce Kúty smerom na Moravský sv. Ján.

Podľa prvotných informácií sa z doposiaľ nezistených príčin zrazilo viacero osobných a nákladných vozidiel. NaZahori.sk o tom aktuálne informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

Z miesta hlásia aj zranené osoby. Policajti museli úplne uzavrieť zjazd z diaľnice D2 smerom na Kúty a hlavný ťah od obce Kúty na Moravský sv. Ján. “Žiadame vodičom, aby rešpektovali pokyny policajných hliadok. Jazdite opatrne!,” dopĺňa Antalová.

AKTUALIZÁCIA 12:05 h: Pred Kútmi smerom z D2 sa prevrátil kamión, úsek je neprejazdný, Národná diaľničná spoločnosť (NDS) uzatvorila výjazd z D2 od Bratislavy, smerom z Česka to môžete obísť cez Sekule a Šaštín-Stráže a v smere z Bratislavy cez Malacky, Studienku a Borský Mikuláš. Aktuálne o tom informuje Zelená vlna RTVS.

Prvotná informácia nehody: Pred obcou Kúty smerom z D2 sa prevrátil kamión, úsek hlásite ako neprejazdný. Obísť to môžete cez Sekule a Šaštín-Stráže. Aktuálne o tom informuje Zelená vlna RTVS.

Pozri aj

Osobné auto po nehode na D2 Kúty zdroj: KR PZ v BA

D2 Kúty: Vodič neprežil, spolujazdkyňu prevážal vrtuľník a tri maloleté ratovala záchranka

Na D2 pri Kútoch smerom do Česka na 5. kilometri sa dnes zrazili osobné auto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.