Premiérovo sa na Cibula feste predstaví Pavol Habera

Už len 6 týždňov zostáva do otvorenia brán v Holíči najväčšieho česko-slovenského festivalu Cibula fest, ktorý bude svojím programom najsilnejší v jeho histórii. Premiérovo sa na ňom predstaví aj Pavol Habera. Informuje o tom PR manažér festivalu Dodo Mikláš.

V pohraničnom pásme na letisku v Holíči pravidelne vystupujú najväčšie hviezdy českej a slovenskej hudobnej scény a väčšina z nich má už svoju premiéru na tomto podujatí za sebou, no radi sa sem vracajú. Jednou z výnimiek je kapela TEAM s frontmanom Pavlom Haberom. Legendárny hitmaker a porotca najsledovanejšej speváckej súťaže sa predstaví prvýkrát.

Okrem neho sa na trojdňovom sviatku českej a slovenskej hudby predstavia hviezdy ako Kabát, Tublatanka, Horkýže slíže, Mirai, Kali a Peter Pann, Tomáš Klus, No Name, Sima, Gladiátor, Peter Nagy a Indigo, Majself, Heľenine oči, Traktor a mnohí ďalší.

Pavol Habera Zdroj: Access Production
Pavol Habera Zdroj: Access Production

Premiéru zažije aj Tublatanka a Traktor

Premiéru na Cibula feste zažije aj kultová Tublatanka a český Traktor, no jedným z hlavných ťahákov bude bezpochyby práve porotcovský kat Habera a jeho skupina. „Budeme hrať v nedeľu 23. júla. Kto chcete, príďte sa tam pozrieť, ževraj je tam strašne dobre. Teším sa na vás,“ prihovoril sa k fanúšikom Pavol Habera. Ten svojím vystúpením vo večerných hodinách uzavrie festivalový program v Holíči.

Súčasťou trojdňového festivalu, ktorý začne v piatok 21. júla bude okrem skvelého hudobného programu aj sprievodný program, k dispozícii budú rôzne zábavné a športové aktivity, stanové mestečko s možnosťou parkovania priamo pri stane, nadštandardné VIP toalety pre všetkých návštevníkov a niekoľko ďalších prekvapení.

Horkýže slíže - Cibula fest Zdroj: Access Production
Horkýže slíže – Cibula fest Zdroj: Access Production

Lístky zdražejú od 15. júna

Už len jeden týždeň bude možné zakúpiť 3-dňový festivalový pas za zvýhodnenú cenu 70 € v sieti Predpredaj.sk. „Po 15. júni sa bude cena zvyšovať o dvojcifernú sumu. Preto všetkým, ktorí chcú prísť na náš festival odporúčame, aby si zabezpečili vstupenky v predstihu za zvýhodnenú sumu. V minulosti sme krátko pred festivalom dopredávali vstupenky so zľavami, tentokrát žiadne last minute zľavy neplánujeme. Ceny jednotlivých vstupeniek, či už jednodňových, alebo trojdňovej permanentky, sú na rozsah programu a počet TOP kapiel veľmi prijateľné. Chceli sme za rozumnú cenu dopriať našim návštevníkom čo najväčší hudobný zážitok,“ povedal organizátor Vladimír Chrenka.

Viac info na cibulafest.eu, vstupenky kúpite online z pohodlia domova na Predpredaj.sk alebo osobne na niektorom z predajných miest.

Pozri aj

Zámocké pivné slávnosti, Holíč Zdroj: NaZahori.sk

V sobotu Zámocké pivné slávnosti a Holíčsky zámocký okruh

V sobotu 19. augusta 2023 na Záhorí budú pre záujemcov pripravené tradičné podujatia v meste …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.