Slovenský cykloklub pripravil Raňajky pre cyklistov

Slovenský cykloklub pozýva na Raňajky pre cyklistov, ktoré sa uskutočnia v piatok 9. júna pri meteorologickej stanici pri Kolonádovom moste v Piešťanoch.

Raňajky sa budú podávať od 7.00 do 10.00 hodiny alebo do „vypapania“ zásob. „Po úspešnom minulom ročníku sa i v tomto roku budú v Piešťanoch konať Raňajky pre cyklistov. Spoločne naštartujeme deň už 9. júna. Tak ako minulý rok, i tento bude pre cyklistov, kolobežkárov, korčuliarov ale i chodcov pripravené drobné občerstvenie, kávička, čajík či minerálka,“ informoval cykloklub.

Ako doplnil, raňajky predstavujú základ pre úspešný štart do nového dňa. „Cyklisti sa môžu tešiť na sladké ale i slané raňajky. V ponuke budeme mať podobne ako minulý rok sladké i slané pečivo od lokálnych pekární. Tento rok ponuku doplníme o nejaké tie nátierky s čerstvým rožkom alebo bagetkou. Samozrejme, nebude chýbať ovocie a voňavá kávička od partnera podujatia Pražiareň kávy Classic coffee, so sídlom v Piešťanoch,“ uviedol cykloklub.

Slovenský cykloklub pripravil Raňajky pre cyklistov.
Slovenský cykloklub pripravil Raňajky pre cyklistov.

Veľmi nás potešila minuloročná pozitívna nálada, ktorá počas celého rána vládna v našom stánku. To bol i podnet k tomu, aby sme z tohto mini podujatia urobili tradíciu. Rozhodli sme sa pre skorší termín pri príležitosti kampane Do práce na bicykli a pevne veríme v hojnejšiu účasť piešťanských cyklistov. Všetci sú srdečne vítaní,“ uviedla organizátorka podujatia Lucia Bagová.

Touto cestou chce Slovenský cykloklub robiť i osvetu o svojej dlhoročnej činnosti, ktorú desiatky rokov vykonáva práve z Piešťan, kde má dodnes svoju centrálu. Slovenský cykloklub zastrešuje značenie sieti cykloturistických trás naprieč Slovenskom. V stánku sa tak môžete dozvedieť zaujímavé informácie z oblasti cykloturistiky a cyklistiky.

Pozri aj

Victoria Regia Zdroj: OOCR Rezort Piešťany

Rezort Piešťany ponúka pre návštevníkov bohatý septembrový program

Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany pozýva do regiónu milovníkov hudby, športu, filmu, tanca, zábavy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.