Trnava: Vodič s 3 promile z miesta nehody ušiel

Polícia dnes (6.9.2023) riešila v priebehu pár minút 2 nehody na Ulici Rybníkovej v Trnave. Informuje o tom polícia KR PZ v Trnave.

V oboch prípadoch to boli nárazy do zadnej časti vozidiel pred nimi. Kým jednému sa mala šmyknúť noha, druhý vodič mal v dychu 3 promile a z miesta ušiel. Policajti PMJ ho chytili.

ZADNÝ NÁRAZ POŠKODIL AŽ 5 VOZIDIEL

Policajti dokumentovali reťazovú nehodu, ku ktorej došlo krátko po 13.00 h smerom od centra mesta ku križovatke.

Vodič mal údajne zle dobrzdiť a narazil do vozidla pred ním. Náraz nakoniec poškodil až 5 vozidiel. Pri nehode sa predbežne zranila 1 osoba, spolujazdec a nemalo by ísť o vážne zranenia. Nehoda je v štádiu riešenia.

VODIČ UŠIEL, POLICAJTI PMJ HO NAŠLI

Pred 13.00 h oznámil nehodu na linku 158 vodič, ktorý zostal s nabúraným autom v križovatke s ulicou Rybníkovou. Policajtom povedal, že vodič, ktorý bol na aute Škoda Octavia z miesta nehody ušiel. Operačné stredisko vyrozumelo všetky hliadky v meste a policajti PMJ auto aj s 53 ročným vodičom krátko na to vypátrali. V dychu mu namerali 1,44 mg/l alkoholu (3‰), muža obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajnú stanicu. Vodič je podozrivý z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

PREMÁVKA SA ŠKOLOU ZHUSTILA

Nielen poobede, ale aj ráno sa premávka a počet vozidiel v mestách citeľne zvýšil. “Žiadame vodičov, aby zvýšili opatrnosť, zbytočne sa nenáhlili, na presun si prirátali časovú rezervu, aby zbytočne nedochádzalo k nehodám a škodovým udalostiam, ktoré v konečnom dôsledku spomalia všetkých,” dopĺňa Polícia SR – Trnavský kraj

Pozri aj

Ilustračné foto Zdroj: Canva

Viac osôb neprežilo tragickú nehodu dodávky na D1

Mimoriadne tragická nehoda sa stala na diaľnici D1, kde poľský Fiat Ducato, v ktorom sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.