Trnavská polícia riešila nehodu troch áut

Trnavskí dopravní policajti boli včera privolaní k zrážke 3 osobných áut z okresov Bratislava, Levice a Pezinok. Pri nehode sa zranila jedna z vodičiek.

Podľa prvotných informácii mal 27-ročný vodič ísť na aute VW Golf po vedľajšej ceste. „Pri vchádzaní do križovatky pravdepodobne nerešpektoval dopravné značenie Stoj, daj prednosť v jazde a vošiel do dráhy autu Honda Civic, ktoré prichádzalo do križovatky po hlavnej ceste z jeho pravej strany,“ uviedla polícia.

Vodička Hondy už nestihla zareagovať. „Po náraze obe autá skončili ešte vo vozidle VW Arteon, ktoré stálo na hranici križovatky oproti vozidlu VW Golf a dávalo ostatným vodičom prednosť. Pri nehode utrpela 27-ročná vodička z auta Honda zranenia a privolaní záchranári ju previezli na ošetrenie do trnavskej nemocnice,“ doplnila polícia.

Policajti podrobili všetkých troch vodičov dychovým skúškam, s negatívnymi výsledkami. „Za porušenie dopravných predpisov policajti zadržali mladému vodičovi z auta VW Golf na mieste vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázali,“ informovala polícia.

Presné príčiny a okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje.

Pozri aj

Ilustračné foto Zdroj: Canva

Viac osôb neprežilo tragickú nehodu dodávky na D1

Mimoriadne tragická nehoda sa stala na diaľnici D1, kde poľský Fiat Ducato, v ktorom sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.