TTSK: Župa napreduje so stavebnými prácami v Moravskom Sv. Jáne

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) začal v apríli 2023 s výstavbou nového moderného zariadenia sociálnych služieb v Moravskom Svätom Jáne. Prednedávnom začali so stavebnými prácami na budúcom špičkovom špecializovanom zariadení pre klientov s rôznymi diagnózami.

Do sociálneho zariadenia s kapacitou 40 nových miest kraj investuje takmer 5,9 milióna eur, pričom kraj požiadal o finančnú podporu zo Štátneho fondu bývania. V komplexne zrekonštruovaných budovách vzniknú moderné ubytovacie a terapeutické priestory s bezbariérovým vstupom. V rozľahlom prírodnom areáli vybuduje kraj chodníky a plochy s oddychovými i športovými zónami.

„Pri obci Moravský Svätý Ján sme prednedávnom začali so stavebnými prácami na budúcom špičkovom špecializovanom zariadení pre klientov s rôznymi diagnózami. V areáli aktuálne prebiehajú búracie práce na viacerých objektoch, a po ich ukončení sa začne s rekonštrukciou budov, a tiež s prácami na vzduchotechnike, ústrednom kúrení či kanalizácii,“ informuje o tom aktuálne Trnavská župa.

Pozri aj

Arriva Trnava - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček

TTSK: Môžete pripomienkovať zmeny cestovných poriadkov

Trnavský samosprávny kraj (TTSK): Výzva na pripomienkovanie zmien cestovných poriadkov (CP) verejnej autobusovej dopravy pre …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.