V Galante sa stretli hasiči z celého Trnavského kraja

Už tradične sa na galantskom futbalovom štadióne uskutočnil 25. ročník Krajskej súťaže v hasičskom športe.

Z celého kraja sa na tomto podujatí predstavilo 49 hasičov, ktorí súťažili dokopy v šiestich tímoch a štyroch disciplínach.

Zdolali výstup na cvičnú vežu, beh na 100 metrov cez prekážky, štafetu 4 x 100 metrov a na záver požiarny útok. “Najviac sa darilo hasičskému tímu zo Skalice, ktorý bol najrýchlejší v požiarnom útoku,“ uviedol Trnavský samosprávny kraj.

Zúčastneným hasičom patrí obdiv za to, že aj napriek fyzicky a duševne náročnej práci venujú svoj voľný čas aj hasičskému športu. „Prínos hasičov, ale i ich kolegov z radov dobrovoľníkov, k ochrane zdravia a majetku našich občanov si každoročne pripomíname účasťou na ich oceňovaním v Divadlo Jána Palárika v Trnave,“ informovala krajská samospráva.

Už tradične sa hasiči stretli na galantskom futbalovom štadióne, kde sa uskutočnil 25. ročník Krajskej súťaže v hasičskom športe. Zdroj: TTSK
Už tradične sa hasiči stretli na galantskom futbalovom štadióne, kde sa uskutočnil 25. ročník Krajskej súťaže v hasičskom športe. Zdroj: TTSK

Pozri aj

Fotografia zachytáva mužstvo a veliteľa 18. delostreleckej batérie, ktorá sa na jeseň 1944 zúčastnila SNP

Pripomíname si 79. výročie od vypuknutia SNP

Slovenské národné povstanie (SNP) vypuklo 29. augusta 1944, ako reakcia domáceho odbojového hnutia na vstup …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.