V Hlohovci napreduje modernizácia športoviska pri gymnáziu

Začiatkom roka začal Trnavský samosprávny kraj (TTSK) s modernizáciou vonkajšieho športoviska pri Gymnázium Ivana Kupca v Hlohovci, ktoré už bolo v nevyhovujúcom stave.

Na jar boli vykopané základy a dokončilo sa kladenie obrubníkov, pričom aktuálne sa osádzajú stĺpy oplotenia a pokračuje kladenie dlažby a žľabov. „V športovom areáli budú vybudované dve viacúčelové ihriská s osvetlením a umelým športovým povrchom, ktoré budú slúžiť študentom našej strednej školy, ale aj verejnosti,“ uviedla samospráva.

V Hlohovci napreduje modernizácia športoviska pri gymnáziu. Zdroj: TTSK
V Hlohovci napreduje modernizácia športoviska pri gymnáziu. Zdroj: TTSK

Okrem toho tu vznikne moderná bežecká dráha a nový workoutový priestor. „Do rekonštrukcie areálu investuje TTSK 658-tisíc eur, pričom areál plánuje otvoriť už počas leta. Projekt realizujeme v rámci balíka výstavby a modernizácie športovísk pri našich 13 stredných školách v hodnote viac ako 7 miliónov eur,“ doplnil samosprávny kraj.

Pozri aj

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Zdroj: Mesto Hlohovec

Nové multifunkčné ihrisko potešilo žiakov základnej školy v Hlohovci

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Toto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.