V Hlohovci nehoda so 4 autami

Polícia zasahoval v nedeľu 4. júna krátko po 13.00 h pri dopravnej nehode na ulici SNP v meste Hlohovec, pri ktorej sa zranili dve osoby.

Podľa prvotných informácií sa 54-ročný vodič pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla. „Nesledoval situáciu v premávke a s autom Hyundai i30 zišiel vpravo mimo cestu. Vodič na Hyundai vzápätí narazil do ďalších 3 vozidiel a nakoniec skončil v stĺpe verejného osvetlenia,“ uviedla polícia.

Pri nehode sa zranila staršia chodkyňa a vodič auta Hyundai, ich zranenia by však nemali byť vážne. „Policajti alkohol ani u jedného z účastníkov nehody nepotvrdili. Celková škoda sa vyšplhala až na 12.000 eur. Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody policajti naďalej vyšetrujú,“ doplnila polícia.

Dopravná nehoda na ulici SNP v meste Hlohovec. Zdroj: Polícia SR
Dopravná nehoda na ulici SNP v meste Hlohovec. Zdroj: Polícia SR

Pozri aj

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Zdroj: Mesto Hlohovec

Nové multifunkčné ihrisko potešilo žiakov základnej školy v Hlohovci

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Toto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.