V Hlohovci sú bezpečnostné akcie na kontrolu mladistvých a maloletých

V posledných dňoch prebehli v Hlohovci viaceré bezpečnostné akcie zamerané na kontrolu mladistvých a maloletých osôb. Informovalo o tom mesto.

Tieto akcie sú reakciou na aktuálnu situáciu v súvislosti s výtržnosťami týchto osôb v Hlohovci. „Akcie sa zúčastnili dve hliadky Mestskej polície, tri hliadky štátnej polície, zástupca Mestského úradu, zástupca Mestského zastupiteľstva a tiež sociálna kurátorka,“ uviedlo mesto.

Kontroly boli zamerané na miesta, kde sa takéto osoby najčastejšie stretávajú a zdržiavajú. V rámci tohto víkendu neboli zaznamenané žiadne priestupky takýchto osôb a ani žiaden prečin Výtržníctva.

V súčasnosti je v Hlohovci zvýšený počet hliadok. Preventívne akcie za účasti Mestskej a štátnej polície budú prebiehať v najbližších týždňoch pravidelne.

V rámci prevencie chceme občanov mesta požiadať, ak uvidíte akékoľvek porušenie zákona, nebuďte k tomu ľahostajní. Hneď volajte na linku 159, 158 alebo 112. Každé jedno takéto oznámenie bude políciou preverené,“ apeluje mesto.

Ilustračné foto Zdroj: Pixabay
Ilustračné foto Zdroj: Pixabay

Pozri aj

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Zdroj: Mesto Hlohovec

Nové multifunkčné ihrisko potešilo žiakov základnej školy v Hlohovci

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Toto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.