V Hlohovci zachraňovali leteckí záchranári žeriavnika

Policajti v Hlohovci boli vyslaní k nešťastnej udalosti pri rozostavanom dome, pri ktorej sa vážne zranil jeden z pracovníkov.

Operačné stredisko prijalo správu o zranenom žeriavnikovi krátko po 9.00 h a na miesto ihneď vyslalo policajnú hliadku. „Policajti na mieste vykonali prvotné úkony a aj asistenciu leteckým záchranárom, ktorí 67-ročného muža s vážnymi zraneniami transportovali do trnavskej nemocnice,“ uviedla polícia.

Pri vykladaní materiálu mal z doposiaľ nezistených príčin spadnúť celý prepravovaný náklad na kabínu žeriavnického auta.

Prípad si prevzal poverený policajt, ktorý spolu s kriminalistickým technikom vykonali obhliadku miesta činu. Udalosť polícia preveruje v súvislosti s trestným činom ublíženia na zdraví z nedbanlivosti,“ doplnila polícia.

Presné okolnosti, za ktorých došlo k udalosti, sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

V Hlohovci zachraňovali leteckí záchranári žeriavnika. Zdroj: Polícia SR
V Hlohovci zachraňovali leteckí záchranári žeriavnika. Zdroj: Polícia SR

Pozri aj

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Zdroj: Mesto Hlohovec

Nové multifunkčné ihrisko potešilo žiakov základnej školy v Hlohovci

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Toto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.