V Pataši jazdil rýchlosťou 141 km/h

Dopravná polícia v obci Pataš, v okrese Dunajská Streda, zastavila nezodpovedného vodiča. Tento 40-ročný muž bol nameraný vo svojom tmavom BMW v miestnej časti Milinovice, kde si dovolil jazdiť rýchlosťou až 141 km/h priamo medzi rodinnými domami. Týmto aktom prekročil maximálnu povolenú rýchlosť o neuveriteľných 91 km/h.

Policajná hliadka muža zastavila a udelená pokuta za jeho riskantnú jazdu bola na maximum. Vodič ju na mieste okamžite uhradil.

Riziko nie je vždy ziskom

Rýchla a nebezpečná jazda je jedným z najčastejších spúšťačov tragických dopravných nehôd. Mnohí vodiči sa nesprávne spoliehajú na myšlienku, že ich výkonné vozidlo im zachráni život. Avšak toto tvrdenie nemusí byť stále pravdivé. Zároveň sa zdá, že tieto osoby zabúdajú na skutočnosť, že na cestách nie sú osamotené. Prosíme, jazdite rozvážne a nenechajte sa ohroziť seba, ani ostatných účastníkov cestnej premávky,” apeluje polícia.

Dopravná polícia v obci Pataš, v okrese Dunajská Streda, zastavila nezodpovedného vodiča. Zdroj: Polícia SR
Dopravná polícia v obci Pataš, v okrese Dunajská Streda, zastavila nezodpovedného vodiča. Zdroj: Polícia SR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.