Dnes diskusia k výstave 15 príbehov inšpiratívnych žien v Senici

Od minulého roka putuje Slovenskom exteriérová výstava HERstory občianskeho združenia Post Bellum, ktorá obsahuje 15 príbehov silných, inšpiratívnych žien. Od 1.9.2023 je inštalovaná na Námestí Oslobodenia v Senici. V utorok bude k aj diskusia v DAV-e.

Od júna do septembra realizuje občianske združenie sériu diskusií v rôznych regiónoch Slovenska so zaujímavými hosťami a hostkami k témam spojených s odvahou, silou, odhodlaním bojovať za slobodu a život v demokratickej krajine.

Diskusia v utorok v DAV-e

Budova DAV Zdroj: NaZahori.sk
Budova DAV Zdroj: Vlado Miček NaZahori.sk

V utorok, 5. septembra 2023 od 16:00 h v budove DAV-u v parku na Sadovej ulici v Senici budú diskutovať Soňa Gyarfášová (novinárka), Pavol Kalman (poslanec mestského zastupiteľstva v Senici a trnavskej župy) a Sandra Polovková z Post Bellum. Súčasťou diskusie bude premietanie filmu. Podujatie usporadúva Post Bellum SK / Príbehy 20. storočia a Mesto Senica. Ste vítaní.

Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie.  Za obsah podujatia výlučne zodpovedá POST BELLUM SK. 

Pozri aj

ilustračné foto zdroj: MINV

Polícia rieši streľbu v senickej miestnej prevádzke

V sobotu 2. septembra 2023 bola Mestskej polícii (MsP) Senica nahlásená streľba v miestnom zariadení. V sobotu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.