V Šulekove horelo, škodu vyčíslili na 50.000 eur

Pri požiari balíkov kartónov v blízkosti výrobnej haly v meste Hlohovec v mestskej časti Šulekovo zasahovali hasiči v stredu 27. júna 2023 po 18.00 h. Informovalo o tom Prezídium Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania. „Zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch z hasičských staníc v Piešťanoch a v Hlohovci, príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave a členovia Dobrovoľného hasičského zboru obcí Madunice, Leopoldov, Dvorníky, Bučany piatimi C prúdmi,“ uviedli hasiči.

Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje. „Následkom požiaru vznikla majiteľovi spoločnosti priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 50.000 eur,“ informovalo Prezídium HaZZ.

Oheň - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček
Oheň – ilustračné foto Autor: Vladimír Miček

Zdroj: Prezídium HaZZ

Pozri aj

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Zdroj: Mesto Hlohovec

Nové multifunkčné ihrisko potešilo žiakov základnej školy v Hlohovci

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Toto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.