Vo Veľkých Kostoľanoch úradoval na cintoríne opitý vodič

Policajti z Piešťan a Vrbového riešia kuriózny prípad, ktorý sa stal vo štvrtok 17. augusta popoludní v obci Veľké Kostoľany, kde úradoval na cintoríne opitý vodič.

Na políciu zavolal jeden z pozostalých, ktorý sa pri návšteve miestneho cintorína nestačil čudovať tomu, čo vidí. „Vodič malého nákladiaku, ktorý mal na cintoríne pracovať, zišiel mimo chodník a poškodil viacero hrobových miest,“ uviedla polícia.

Policajti 38-ročného muža, po príchode na miesto, podrobili dychovej skúške. „Pri nej nafúkal neuveriteľných 3,31 promile. Výsledok opakovanej skúšky sa dokonca vyšplhal ešte vyššie, a to na 3,37 promile,“ informovala polícia.

Vo Veľkých Kostoľanoch úradoval na cintoríne opitý vodič. Zdroj: Polícia SR
Vo Veľkých Kostoľanoch úradoval na cintoríne opitý vodič. Zdroj: Polícia SR

Policajná hliadka muža obmedzila na osobnej slobode a previezla na policajné oddelenie. Po vytriezvení mal policajtom čo vysvetľovať. Polícia muža rieši v súvislosti s prečinom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za ktorý môže hroziť trest odňatia slobody až na 1 rok.

V žiadnom prípade si nesadajte za volant, keď ste pod vplyvom alkoholu alebo drog, a to ani v prípade, ak s vozidlom nejdete na cestu. Za volant jednoducho iba s triezvou hlavou,“ apeluje polícia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.