K zrážke kamióna s cyklistom v Holíči sa vyjadrila polícia

AKTUALIZOVANÉ: Senickí dopravní policajti riešili dnes (18.7.2023) cez obed dopravnú nehodu v Holíči. Na Bernolákovej ulici sa v kruhovom objazde zrazil kamión s cyklistom. NaZahori.sk o tom informovala  hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

KAMIONISTA TO NEODHADOL

Policajti na mieste preverili priebeh nehody a podľa prvotných informácií išlo s najväčšou pravdepodobnosťou o chybu na strane vodiča kamiónu. Ten vošiel do kruhového objazdu a nedal prednosť cyklistovi, ktorý kruhovým objazdom už prechádzal 53- ročný muž skončil po náraze na zemi a so zraním ruky ho previezli záchranári do nemocnice.

Policajti podrobili po nehode oboch vodičov dychovým skúškam na alkohol a v oboch prípadoch boli výsledky negatívne. Vodiča, ktorý nehodu zavinil, budú riešiť policajti v správnom konaní.

zdroj fotiek z nehody: KR PZ v TT

PRI CYKLISTOCH OPATRNE

Základné pravidlo pri cyklistoch – zvýšte opatrnosť! Cyklisti patria medzi najzraniteľnejších účastníkov cestnej premávky a ak vodič auta zle vyhodnotí alebo odhadne situáciu na ceste, táto chyba môže mať pre cyklistu fatálne následky!

Pozri aj

Zámocké pivné slávnosti, Holíč Zdroj: NaZahori.sk

V sobotu Zámocké pivné slávnosti a Holíčsky zámocký okruh

V sobotu 19. augusta 2023 na Záhorí budú pre záujemcov pripravené tradičné podujatia v meste …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.