Zrážka štyroch vozidiel ochromila dopravu, výjazd na Kúty prejazdný

Aktualizácia 20:30 h: Výjazd na Kúty plne prejazdný.

Policajti vyšetrujú okolnosti vážnej dopravnej nehody, ktorá sa stala dnes dopoludnia na ceste I. triedy len niekoľko metrov od výjazdu z diaľnice D2, smerom na obec Kúty.

Zrážka kamiónu s osobákom a dvomi ďalšími

Podľa prvotných informácii sa z doposiaľ nezistených príčin najskôr zrazilo osobné auto s kamiónom naloženým štrkom. Vzápätí došlo k zrážke s ďalšími dvoma vozidlami. Po náraze sa nákladné auto prevrátilo a časť nákladu sa vysypala na cestu. Pri nehode utrpelo 5 osôb zranenia rôzneho rozsahu a záchranári ich previezli do okolitých nemocníc.

Prípad si prevzal vyšetrovateľ

Senický vyšetrovateľ udalosť rieši v súvislosti s trestným činom ublíženia na zdraví z nedbanlivosti, s následkom ťažkej ujmy. „Presné príčiny nehody naďalej vyšetrujeme. Cesta je z dôvodu dokumentovania nehody a odstraňovanie jej následkov naďalej uzavretá,“ informuje na sociálnej sieti Polícia SR – Trnavský kraj.

Pozri aj

Ilustračne foto Zdroj: depositos

Trnavská župa finančne motivuje vzdelávanie a bývanie pedagógov

Trnavská župa motivuje pedagógov stredných škôl formou finančných príspevkov na vzdelávanie aj bývanie. NaZahori.sk o tom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.