Zrážka vozidiel na D2 uzatvorila hranice Brodské, odklon na Kúty

Aktualizované: Dnes krátko po 09.00h polícia prijala informáciu o dopravnej nehode ku ktorej došlo na diaľnici D2 v smere do Českej republiky, pred hraničným priechodom Brodské.

“Podľa doterajších informácií pravdepodobne z dôvodu mikrospánku došlo k nárazu dodávky do pred ním idúceho nákladného motorového vozidla. Vodič dodávky pri nehode utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali jeho letecký prevoz do jednej z nemocníc. Z dôvodu dokumentovania ako aj odstraňovania následkov dopravnej nehody bola diaľnica na nevyhnutne potrebný čas uzavretá. Odklon dopravy bol usmerňovaný príslušníkmi dopravnej polície v smere na Kúty,” NaZahori.sk o tom informoval policajný hovorca KR PZ v BA Michal Szeiff.

Pôvodná správa: Na diaľnici D2 na hraničnom priechode Brodské – Břeclav smerom do Česka sa zrazil kamión s dodávkou. Informuje o tom Zelená vlna RTVS. Úsek je aktuálne neprejazdný, policajti odkláňajú dopravu cez Kúty.

Pozri aj

TTSK: Cyklomagistrála pokračuje výstavbou časti Moravský Sv. Ján – Brodské

Trnavská župa začala stavať ďalšie úseky Moravskej cyklomagistrály, tentokrát medzi Moravským Sv. Jánom a Brodským. NaZahori.sk …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.