Hlohovec má novú atrakciu, nad mestom je Fraštacká hojdačka

Na Vyhliadke Šianec pribudla nad mestom Hlohovec nová atrakcia pre návštevníkov tohto miesta – Fraštacká hojdačka.

Nadrozmerná drevená hojdačka je umiestnená v atraktívnom bode s prekrásnym a rozľahlým výhľadom. Je z neho okrem iných miest vidieť na Hlohovský Zámok, mesto ale aj do širokého okolia.

Ide o realizáciu ďalšieho projektu participatívneho rozpočtu mesta Hlohovec. Fraštackú hojdačku dalo vyrobiť mesto Hlohovec na podnet úspešného občianskeho projektu,“ informovalo mesto.

Ako zvýraznilo, s novou hojdačkou budú môcť obyvatelia ale aj návštevníci mesta stráviť príjemné chvíle. Zároveň si vychutnať krásne zážitky, veľkolepé výhľady na mesto a jeho okolie. Rovnako aj urobiť si dokonalú fotku a pre niekoho možno aj vychutnať si trochu adrenalínu – vytvorenie zážitku umocneného výškou, na ktorý budú ešte dlho spomínať.

Predkladateľke projektu chýbal na území mesta atraktívny fotogenický bod vo verejnom priestore, vhodný na relax, s krásnym rozľahlým výhľadom na mesto a okolie.

Nová hojdačka oživuje a zatraktívňuje verejné priestory na Šianci, podporuje propagáciu mesta a vhodne dopĺňa existujúci štandardný mestský mobiliár,“ doplnilo mesto.

Fraštacká hojdačka Zdroj: Mesto Hlohovec
Fraštacká hojdačka Zdroj: Mesto Hlohovec

Pozri aj

Hokejová akadémia, Trnava Zdroj: TTSK

TTSK: Na zasadnutí zastupiteľstva sa riešila aj hokejová hala za účasti Šatana

Krajskí poslanci v stredu 6. septembra 2023 otvorili 7. riadne zasadnutie Zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja (TTSK), …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.