Na diaľnici D1 počítajte kvôli vážnej dopravnej nehode so zdržaním

AKTUALIZÁCIA 8:15 h: Na D1 pred Trnavou v smere z Hlohovca, na 59. kilometri odstraňujú následky nehody, úsekom už prejdete v jednom pruhu. Zdržanie 30 minút; na obchádzke cez Bučany stratíte 10 minút.

Pôvodná správa: Dopravná situácia na diaľnici D1 je momentálne komplikovaná v dôsledku vážnej nehody medzi dodávkou a kamiónom, ktorá si vyžiadala úplné uzavretie cesty smerom na Bratislavu. Polícia je na mieste a rieši danú situáciu.

Z dôvodu vyšetrovania a zabezpečenia bezpečnosti je diaľnica D1 uzavretá od Hlohovca smerom na Bratislavu. Uzavretie je dočasné a potrvá tak dlho, ako bude nevyhnutne potrebné.

Bližšie informácie vám poskytneme, akonáhle nám to situácia umožní. Vyzývame vás, aby ste boli opatrní a dodržiavali pokyny polície. Bezpečnosť je na prvom mieste, preto prosíme o pochopenie a rešpektovanie daných opatrení,” uviedla polícia.

Pozri aj

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Zdroj: Mesto Hlohovec

Nové multifunkčné ihrisko potešilo žiakov základnej školy v Hlohovci

Žiaci Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci majú k dispozícii nové multifunkčné ihrisko. Toto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.